Каталогізатор
Книги(кир.) А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0-9
Автори(кир.) А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
Books A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Authors A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Полиця
Елементи 25—48 із 144.
 • Мужчины с Марса, женщины с ВенерыКиїв Мужчины с Марса, женщины с Венеры Джон Грэй

  "Большинство проблем в отношениях мужчины и женщины возникает потому, что мы действительно разные..."

 • Польові дослідження з українського сексуЛьвів Польові дослідження з українського сексу Оксана Забужко

  Після першої публікації (1996) роман став помітною подією в українському літературному житті через відверті еротичні сцени та сміливі міркування про українську та жіночу ідентичність. Один з перших феміністичних романів в українській літературі. Перевидавався десять разів в Україні. Роман був перекладений англійською, російською, чеською, польською, угорською, болгарською, німецькою, шведською, італійською, румунською та голландською мовами. Роман двічі інсценізувався, у Варшаві та в Києві.

 • ВорошиловградЛьвів Ворошиловград Сергій Жадан

  Роман "Ворошиловград" визнаний книгою року 2010 за версією БІ-БІ-СІ. Як на мене книга на любителя - занадто сюрралістичний. Сюжет є, але розмитий, багато снів та марень і нелогічної поведінки.

 • Відьма з ПортобеллоЛьвів Відьма з Портобелло Пауло Коэльо

  Книга українською мовою.

 • Turbo Pascal 7.0Дніпропетровськ Turbo Pascal 7.0 Сергей Глушаков

   Книга предназначена для учащихся средних школ и студентов, изучающих информатику. Так же может быть использована в качестве справочного руководства. Приведена информация о языке, стандартных библиотеках, программировании с исполь-зованием памяти, освещены вопросы управления, работы с объ-ектами, операции с плавающей точкой. Описаны сообщения об ошибках этапа выполнения и компиляции. Помещены справочные материалы по всем процедурам и функциям Turbo Pascal.

 • 100 років львівського олімпізмуЛьвів 100 років львівського олімпізму Іван Яремко

   

  У межах Олімпійського тижня Львівського університету фізкультури відомий журналіст Іван Яремко презентував свою нову книгу - «100 років львівського олімпізму».

   

  «Ідея зробити книжку про львівських олімпійців визріла вже давно, - розповів львівський журналіст Іван Яремко. - А втілити давню мрію в реальність наказала сама дата – минуло рівно сто років, як у 1912 році Владислав Понурський став першим львів’янином-учасником Олімпійських ігор. У Стокгольмі цей спринтер презентував Австро-Угорщину. Рік тому вийшли мої «100 персон львівського спорту», незадовго до Євро-2012 – збірка про сто видатних футболістів Львова. Але саме ця книга є для мене найважливішою. Я вирішив, що про кожного з наших олімпійців, а з 1912 по 2008 роки їх було 121 (у Лондоні додалося сім нових імен) варто залишити хоча б найголовнішу біографічну інформацію, коротенький спогад – зібрати їх усіх під однією обкладинкою».

  Інженер за фахом, Іван Яремко постійно наголошує, що не є професійним істориком, а історія львівського спорту для нього лише багаторічне захоплення. Та навряд чи хтось зі спортивних істориків-професіоналів зможе конкурувати з львівським архіваріусом на ниві місцевого спорту. «Вдома у мене є величезний архів – на кожного львівського олімпійця завів окрему папку, куди й досі продовжую збирати вирізки з газет та журналів, книги інших авторів, - веде далі Іван Яремко. – Багатьох з них я знав особисто. Так, з одним з найкращих спринтерів Європи Вєславом Маняком ми зустрічалися двічі. У семирічному віці він разом з батьками виїхав до Польщі, тож єдиний спогад про батьківщину, зізнавався він, - це Львівський залізничний вокзал. Віддавна знайомий я з Ігорем Тер-Ованесяном. Найтепліші спогади залишила по собі Валентина Ковпан, доброзичлива, завжди усміхнена жінка, яка одного дня просто зникла, і ніхто й досі не знає, що з нею сталося. Симпатичні мені і сучасні чемпіони. Чого вартий лише 130-кілограмовий велетень-штангіст Ігор Шимечко, надзвичайно добрий, м’який і уважний до оточення. Ось з Лондона привіз мені брелок-талісман Ігор: він знав, що я їх колекціоную. Практично з усіма знайомими олімпійцями у мене приязні стосунки. Лише шкода, що шахові Олімпіади не входять до програми Олімпійських ігор. Та все одно наступна моя книга буде виключно про шахістів. Але вона не матиме у назві цифри 100. З сотнями я покінчив».

 • Вибрані твориЛьвів Вибрані твори Олексій Бутовський

  У науково-популярному виданні наведені дані про життя, наукову, педагогічну, військову, спортивну та організаційну діяльність О.Д.Бутовського, підібрані рідкісні ілюстрації. Друкуються в оригіналі вибрані твори автора про фізичне виховання і олімпійський рух. Поданий перелік праць і література про нього та олімпійський спорт кінця 19 - початку 20 століття.

  Книга прислужиться науковцям, фахівцям фізичного виховання і олімпійського спорту та читачам, які цікавляться питанням історії олімпійського руху.

 • 100 персон львівського спортуЛьвів 100 персон львівського спорту Іван Яремко

  17 лютого у Львівському державному університеті фізичної культури презентували книгу «100 персон львівського спорту» авторства львівського спортивного журналіста Івана Яремка. Книга вийшла у видавничо-поліграфічній фірмі «Тріада полюс». Як зазначив у коментарі ZAXID.NET Іван Яремко, ідея щодо створення такої книги витала давно, шукалась тільки форма виходу. Поштовхом до цього стала презентація книги Ігоря Чорновола «100 відомих львів’ян» у вересні 2009 року, коли він у своєму виступі звернувся до творчих людей з тим, що варто було б написати про сотню львівських письменників, сотню львівських митців та ін. «А сам я зголосився написати про сотню львівських спортсменів. За кілька місяців директор (Андрій Трач – ред.) «Тріада плюс» задзвонив і нагадав про обіцянку. Книгу писав 4 місяці», - зазначив Іван Яремко. Ця книга стала одним з 12-ти переможців конкурсу Львівської міської ради на видання україномовної книжкової продукції. За словами автора, матеріали про спортсменів він збирав давно, оскільки цікавився спортом, писав матеріали на спортивну тематику (хоч за фахом - інженер-електромеханік, закінчив «Львівську політехніку»). «У книзі я не описував великі перемоги спортсменів, але писав те, що можна було запам’ятати про кожного. У книзі про кожного спортсмена – нарис на 3-4 сторінки, також є 1-2 інтерв’ю. Досі від спортсменів скарг не було», - розповів ZAXID.NET Іван Яремко. У книзі, зокрема, є нариси про Андрія Баля, Андрія Гавришківа, Василя Іванчука, Андрія Котельника, Юрія Кутенка, Катерину Лагно, Олега Лужного, Ірину Мерлені, Адріана Михальчишина, Івана Фейдуна, Віктора Чукаріна, Степана Юрчишина та інших. Книга написана на 388 сторінках.

 • 100 футболістів ЛьвоваЛьвів 100 футболістів Львова Іван Яремко

  Книжка продовжує серію «Львівська сотня», в якій розповідається про представників львівського футболу – футболістів, тренерів, суддів, президентів клубів – людей, відданих найпопулярнішій грі мільйонів у світі. Книжка не є енциклопедією чи довідником, не містить статистичних даних, але наповнена персонами, які минулого століття запам`ятались прихильникам футболу нашого міста і залишили по собі вдячний слід.

 • Олімпійці Львівщини 2012Львів Олімпійці Львівщини 2012

  Невелика, але дуже цікава брошура, в якій міститься інформація про олімпійців і паралімпійців Львівщини.

 • Твій олімпійський путівникЛьвів Твій олімпійський путівник Марія Булатова

  У навчальному посібнику про історію олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини.

 • Зірки олімпійського спорту України 1994-2008Львів Зірки олімпійського спорту України 1994-2008

  У цьому виданні зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою у 1994-2008 роки.

 • Академия (первая трилогия)Львів Академия (первая трилогия) Айзек Азимов «Основа́ние» (другие названия — Академия, Фонд, Фундамент, Фундация) (англ. Foundation) — цикл из семи романов Айзека Азимова (первоначально цикл состоял из трёх книг, к которым позже были дописаны еще четыре, из них две предваряют хронологию описываемого мира; позднее другими писателями были дописаны еще три книги). Классика научной фантастики, повествует о распаде великой галактической империи и её возрождении с помощью «плана Селдона».

  В поздних романах Азимов связал мир Основания с другими своими циклами произведений об Империи и о позитронных роботах. Объединённый цикл, который также носит название «Основание», охватывает историю человечества на протяжении более 20 000 лет и включает 14 романов и несколько десятков рассказов.

  Основание Великий учёный Гэри Селдон создал науку под названием «психоистория», статистически описывающую поведение больших народных масс. Используя свои исследования, он предвидел крах существующей Первой Империи, спланировал и воплотил в жизнь план создания Второй Империи в кратчайшие сроки (тысяча лет вместо тридцати тысяч), после неотвратимого периода полного хаоса и варварства. Он создал Фонд Галактической Энциклопедии, которому официально предстояла задача написания Галактической энциклопедии в качестве роли сохранения знаний, культуры и науки во всё больше скатывающейся в невежество галактике. На суде ему удалось убедить в этом могущественного временщика Линь Чена, который приказал Селдону и его сторонникам удалиться на бедную окраинную планету Терминус.
  Свою основную цель Основание начало реализовывать после отделения окраинных провинций империи, которые располагались рядом с Терминусом. Используя атомную энергетику, высокие технологии, дипломатические манёвры Основание постепенно захватило власть на окружающей территории и постепенно расширяла своё влияние. На каждом кризисном этапе включалась запись с голограммой Гэри Селдона, в которой он блестяще предсказывал ход событий.

  ps: Название романа в переводе на арабский звучит как Al Qaida
 • ЗвірословЛьвів Звірослов Таня Малярчук

  Звіросл́ов - п'ята книга Тані Малярчук. Своєрідна постмодерна варіація на тему середньовічних бестіаріїв. Є збіркою оповідань, присвячених темі самотності і її різновидів.

 • Крестный отецЛьвів Крестный отец Марио Пьюзо Одна з моїх улюблених книг.
 • Сарабанда банди СариЛьвів Сарабанда банди Сари Лариса Денисенко

  Книга українською мовою

 • Отзывчивый веб-дизайнДніпропетровськ Отзывчивый веб-дизайн Итан Маркот

  Responsive Web Design

  О чем эта книга  Интернет вышел за границы мира стационарных компьютеров, и сегодня можно с уверенностью сказать, что в течение нескольких лет лидирующей формой доступа в Сеть станут устройства с маленькими экранами. А ваш сайт готов к такому развитию событий?  Знаете ли вы, когда целесообразно создавать и мобильную, и стационарную версии одного и того же сайта, а в каких случаях будет достаточно одной из них? А как разработать дизайн сайта, не зависящий от типа устройства, его размеров и разрешения экрана? Или как сделать сайт, чтобы его контент был быстро доступен всем пользователям?  Ответы на все эти вопросы - в этой книге. Берите ее, и просто шаг за шагом создавайте совершенно новый, удобный веб-ресурс. Вы сможете сразу решить большинство проблем, с которыми сталкиваются современные интернет-пользователи, и привлечь на свой сайт гораздо больше посетителей, чем ваши конкуренты.  Почему мы решили издать эту книгу  По двум причинам. Во-первых, Итан Маркотт совершил настоящий переворот в методах визуального представления информации. И во-вторых, его книга - это первое и единственное практическое руководство, как сделать сайт максимально полезными максимально удобным для всех его посетителей, независимо от того, на каком устройстве они его просматривают…  Для кого эта книга  Для собственников бизнеса, владельцев сайтов, маркетологов, а также программистов и веб- дизайнеров, как начинающих, так и опытных.  Фишка книги  Книга, написанная практиком для практиков. Она содержит рекомендации, как избежать наиболее распространенных ошибок и создать сайт, который будет удовлетворять требованиям любого пользователя. Кроме того, в ней даны программные коды, которые позволят применить на практике все предложенные разработки.

 • Технологии создания распределенных системЄвпаторія Технологии создания распределенных систем Марина Аншина

  Прошли те времена, когда программисты для создания приложений легко обходились одной-двумя любимыми технологиями, а связь приложений в рамках информационных систем осуществлялась просто и без затей — через SQL-сервер баз данных. Этот сервер и управлял ресурсами, и обеспечивал связь с клиентским компьютером, и ведал транзакциями. Времена изменились. Появилось множество программных продуктов, позволяющих быстро и красиво создавать клиентские приложения, управлять ресурсами серверов, потоками, безопасностью и транзакциями. Более того, все эти задачи теперь могут решаться одновременно, в режиме тесного взаимодействия друг с другом. Речь идет о новых мощных технологических направлениях — в первую очередь, CORBA, J2EE и DOT-NET. В этой книге рассматривается широкий круг новых технологий на уровне, достаточном для написания собственных программ. Наибольшее внимание уделяется связям между технологиями и вопросам их совместного использования. Книга предназначена для опытных пользователей и программистов.

 • Системное программирование в Windows 2000Львів Системное программирование в Windows 2000 Ал Вильямс

  Издательство: Спб.: Питер Год: 2001 Страниц: 624 ISBN: 5-272-00152-4

  Книга описывает особенности программирования для Windows 2000: работа с программными потоками, организация взаимодействия процессов, управление виртуальной памятью. Вы найдете также подробное описание архитектуры Windows 2000 с точки зрения программиста. Текст сопровождается большим количеством примеров на языке C, которые вы можете использовать в своих приложениях. Для программистов и разработчиков программного обеспечения, а также студентов вузов соответствующих специальностей.

 • Вещие СестричкиДніпропетровськ Вещие Сестрички Терри Пратчетт «Вещие сестрички» (англ. Wyrd Sisters, дословно: Вещие сёстры) — юмористическое фэнтези английского писателя Терри Пратчетта, написано в 1988 году. Шестая из серии цикла «Плоский мир», вторая книга подцикла о ведьмах. По книге студией Cosgrove Hall были создан одноимённый мультфильм для Channel 4. Король умер, да здравствует король!.. Впрочем, какой именно король здравствует? Тот, что в призрака превратился? Или его убийца, самозванец, который вроде бы слегка тронулся умом? А тут ещё земля ожила… И ведьмы… И принц-наследник, подрабатывающий актёром… Нет, всё, мы умываем руки. Сами читайте.
 • Иствикские ведьмыДніпропетровськ Иствикские ведьмы Джон Апдайк Классная книга американского писателя коммуниста - ИМХО куда получше одноименного фильма, снятого по книге.
 • Романтический эгоистКиїв Романтический эгоист Фредерик Бегбедер

  Дневник-исповедь автора "99 франков". Или его альтер-эго.

 • Роздрібна торгівля у ХХІ столітті. Теперішні і майбутні трендиЛьвів Роздрібна торгівля у ХХІ столітті. Теперішні і майбутні тренди Манфред Краффт

  Конкуренція на ринку роздрібної торгівлі  стає все більш жорстокішою. Споживач стає більш досвідченим, фактично перетворюючись в повноправного гравця ринку. Стрімкий технологічний прогрес, з одного боку, дозволяє ретейлерам досягти небаченої досі ефективності, з іншого, - створює нові найскладніші виклики. Як підійти до вивчення поведінки споживача, що стає все більш непередбачуваним? Від чого залежить те, чи сприймають споживачі нові технології, чи ні? Які фактори лежать в основі успішної міжнародної експансії торговельних компаній? Коли промоакція принесе компанії користь, а коли -  може стати для неї пасткою? Як підійти до вироблення стратегії ціноутворення в умовах, коли конкуренти душать з одного боку, а споживачі, які сприймають знижки як належне, - з іншого. Це тільки деякі питання, що аналізуються в книзі. В книзі дуже багато практичних прикладів, в яких детально розглядається досвід провідних гравців галузі, зокрема компаній, Wal-Mart і METRO Group.

  ISBN 978-966-8961-18-2

   

 • Роздрібна торгівля у ХХІ столітті. Теперішні і майбутні трендиЛьвів Роздрібна торгівля у ХХІ столітті. Теперішні і майбутні тренди Манфред Краффт

  Конкуренція на ринку роздрібної торгівлі  стає все більш жорстокішою. Споживач стає більш досвідченим, фактично перетворюючись в повноправного гравця ринку. Стрімкий технологічний прогрес, з одного боку, дозволяє ретейлерам досягти небаченої досі ефективності, з іншого, - створює нові найскладніші виклики. Як підійти до вивчення поведінки споживача, що стає все більш непередбачуваним? Від чого залежить те, чи сприймають споживачі нові технології, чи ні? Які фактори лежать в основі успішної міжнародної експансії торговельних компаній? Коли промоакція принесе компанії користь, а коли -  може стати для неї пасткою? Як підійти до вироблення стратегії ціноутворення в умовах, коли конкуренти душать з одного боку, а споживачі, які сприймають знижки як належне, - з іншого. Це тільки деякі питання, що аналізуються в книзі. В книзі дуже багато практичних прикладів, в яких детально розглядається досвід провідних гравців галузі, зокрема компаній, Wal-Mart і METRO Group.

  ISBN 978-966-8961-18-2