Каталогізатор
Книги(кир.) А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0-9
Автори(кир.) А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
Books A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Authors A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Полиця
Всього 5 результатів.
 • Над кукушкиным гнездомМиколаїв Над кукушкиным гнездом

  Подобно многочисленным громким событиям, связанным с именем "веселого проказника" Кена Кизи, его первая книга "Над кукушкиным гнездом" (1962) произвела много шума в литературной жизни Америки. Кизи был признан талантливейшим писателем, а роман стал одним из главных произведений для битников и хиппи. "Над кукушкиным гнездом" - это грубое и опустошающе честное изображение границ между здравомыслием и безумием. "Если кто-нибудь захочет ощутить пульс нашего времени, пусть читает Кизи. И если все будет хорошо и не изменится порядок вещей, его будут читать и в следующем веке", - писали в газете "Лос-Анджелес Таймс". Действительно, и в наши дни книга продолжает жить и не теряет своей сумасшедшей популярности.

 • НевидимкиМиколаїв Невидимки Чак Паланик

  Роман, который Чак Паланик написал задолго до «Бойцовского клуба».

  Тогда эту книгу оценили очень немногие.

  Теперь – наконец-то! – стало ясно: Чак Паланик был хорош всегда. Просто – время воспринять его прозу настало не сразу…

  Эту книгу ее рассказчица пишет собственной кровью.

  Когда ее читаешь – возникает ощущение, что собственной кровью ее написал Чак Паланик…

   

   Перевод: Юлия Волкова

 • Новий місяцьЛьвів Новий місяць Стефани Майер

   Я почувалася так, наче опинилася в одному з тих жахливих нічних кошмарів, коли ти мчиш щодуху, біжиш, аж поки не перехопить подих, а насправді заледве пересуваєшся. Здавалося, що мої ноги, прокладаючи собі шлях крізь галасливий натовп, ступають дедалі повільніше, але стрілки на велетенському баштовому годиннику не сповільнюються. З якоюсь невблаганною байдужістю вони невпинно наближають нас до кінця — до кінця всього живого.\nАле це був не сон, і на відміну від нічного кошмару, я бігла не для того, щоб зберегти своє життя, а задля порятунку чогось значно ціннішого. Сьогодні моє власне життя не мало для мене жодного значення.\nАліса сказала: дуже ймовірно, що ми обидві тут загинемо. Можливо, все було б інакше, якби вона не опинилася в лабетах яскравого сонячного проміння; тільки я здатна пересуватися цією ясною, залитою сонячним промінням площею.\nАле я не могла бігти швидко.\nТому мене уже не турбувало, що ми оточені винятково небезпечними ворогами. Коли годинник почав вибивати дванадцяту, я відчула легку вібрацію під підошвами своїх млявих ніг. Я знала, що вже запізно, — мене навіть тішила думка, що десь неподалік якесь кровожерливе створіння чатує на мене. На саму тільки гадку про це я втрачала бажання жити.\nГодинник пробив іще раз, і сонце з самого вершечка неба покотилося вниз.

 • Невловимий левЛьвів Невловимий лев Осмир Митренко

  Останній з роду в байраку Чорнолісся отримує гарт козака й вирушає на пошуки своїх батьків. Захопливо описані пригоди невловимого месника в передвоєнні часи та перші дні війни. Новий роман – це повість про дружбу і кохання; про почуття втрати близьких і єдиних; про тягар характерницьких здібностей; про боротьбу за збереження свого «Я» та його вдосконалення; про береження внутрішньої гармонії у середовищі зовнішньої повної дисгармонії. У повісті гарно описано життя юнацтва після Голодомору, про їхнє становлення та боротьбу за виживання. Попри панування здавалось би єдиної державної ідеології, у повісті висвітлено різноманітні світогляди як суспільних прошарків, так і окремих особистостей. Особливо цікавими є гіркота і трагедії перших днів війни та їхні наслідки в подальшому часі.

 • На самой вершинеЛьвів На самой вершине Зиг Зиглар

  Книга  дает руководящие указания, которые нужны вам для того, чтобы сменить чувства страха, вины и гнева, присущие вашему прошлому, на будущее, которое построено на прочном фундаменте и наполнено надеждой и ожиданиями больших свершений. По мере чтения вы увидите, что те люди и фирмы, которые строят свою жизнь и бизнес на этическом фундаменте и действуют исходя из убеждения, что их сверхзадача в жизни - служить другим, - так вот, именно они пользуются и наслаждаются самым большим успехом.