Як працює avabook
Новини avabook.net
 • З Новим 2013 Роком та Різдвом Христовим!

  Всіх користувачів ресурсу вітаємо зі святом Нового Року та Різдва Христова! Щиро бажаємо вам успіхів у новому 2013 році!

 • 05.12.2012

  Ідеальна бібліотека?

  Як, по вашому, повинна виглядати ідеальна бібліотека? - Ось які характеристики спадають на думку в першу чергу:

  - Містить максимум книг - аж до найновіших.
  - Близько до вас.
  - Дозволяє брати книги додому.
  - Безкоштовна

  Усе це – про наш проект: avabook.net – віртуальна бібліотека справжніх, «живих» книг!


  Як це можливо і як це працює?

  – Уявіть собі, що у вас є одна єдина книга. І у вашого товариша є книга. Ви можете, обмінявшись своїми книгами, прочитати вже по дві книги. А якщо кількість учасників вашого «клубу» збільшиться, то і кількість книг теж збільшиться. Ви зможете прочитати 5, 10, 100 чи 1000 книг. Запропонувавши для обміну все ту ж одну єдину книгу.

  Саме ця ідея і лежить в основі avabook.net! Учасники домовляються, що ділитимуться власними книгами і братимуть книги інших учасників! Безкоштовно!

  Кількість книг, що ви можете розмістити для отримання, необмежена! Кількість учасників проекту - теж. Чим більше учасників, тим більше книг стане доступними і для вас!

  Тож ще раз:

  - Містить максимум книг - аж до найновіших.
  - Залежить від вас. Вже зараз на сайті розміщено чимало книг різноманітних жанрів, котрі ви можете отримати.
  - Близько до вас.
  - До найближчого відділення кур’єрської служби, якщо книга знаходиться в іншому місті.
  - Дозволяє брати книги додому.
  Це і так зрозуміло. Фактично книга стає вашою. А ви просто потім поділитесь нею з наступним бажаючим.
  - Безкоштовна.
  - Так.

  Тож запрошуємо всіх приєднуватись!

  Реєстрація на сайті avabook.net безкоштовна. І буде такою.

  PS: А за нових учасників, котрих ви залучите до проекту вам +1 в карму.

 • 20.10.2012 Благодійна акція «Українські книжки – сільським бібліотекам»

  Автор: Сидор Олег

  avabook.net закликає всіх долучитись до акції, організованої «Форумом видавців» та Львівською обласною бібліотекою для дітей «Українські книжки – сільським бібліотекам».

  Організатори: громадська організація «Форум видавців» та Львівська обласна бібліотека для дітей.

  Підтримка: Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація

  Сприяння: Міжнародний фонд «Відродження»

  Наша мета – зібрати 25 тисяч книжок для сільських бібліотек Львівської області. А також – привернути увагу громадськості, політичних та культурних діячів до проблем інтелектуального розвитку осіб, що проживають у сільській місцевості; розширити доступ мешканців села до інформації через книгу, популяризувати серед дітей та молоді із сільської місцевості читання як основний засіб отримання знань та корисний і цікавий спосіб проведення дозвілля шляхом організації зустрічей із українськими письменниками та видавцями.

  Акція проводиться з 1 жовтня по 1 грудня 2012 р. у Львові та Львівській області.

  Книжки збираємо у школах, бібліотеках, університетах, закладах культури, скрізь, де вчимося, працюємо, відпочиваємо.

  Новину повністю можна прочитати тут

 • 27.09.2012 Часті запитання про avabook

  Автор: Сидор Олег

  Суть. Книги не зносяться в якесь одне місце, щоби потім звідти розсилатись бажаючим, а знаходяться у власника до того часу, поки хтось не захоче їх отримати. Тобто, позбутись від матеріалів 25 з`їзду КПРС за допомогою сайту вам не вдасться, якщо тільки хтось не захоче це почитати. Полиця сайту - лише дошка оголошень, де конектяться той, хто хоче поділитись книгою і той, хто хоче її отримати. Після прочитання новий власник знову відмічає книгу, як вільну і будь-хто знову може її отримати.

  Об'єкт. Avabook працює лише з "живими", надрукованими книгами. Не важливий жанр книги чи її автор. Важливо, що книга - справжня, паперова.

  Місцезнаходження. Ми не у Львові, не в Дніпропетровську і не в Сіднеї. Ми (точніше, ВИ, бо це ви робите мережу тих, хто ділиться книгами і отримує книги) - в Мережі і де саме знаходиться книга - зовсім не важливо.

  Мотив. Мова не про гроші. Нас ніхто не фінансує і ми не представляємо жодну партію. Книги, якими діляться на сайті - власність того, хто ними ділиться. І головна задача - щоби книга прочиталась більшою кількістю людей. ("Ні, вони дійсно не продаються")

  Проблема. Проблема не в тому, щоби заповнити полицю книгами. Виявилось, що люди охоче діляться книгами і ми не передбачаємо проблем з цим. Люди готові ділитись класними книгами і, попрацювавши над цим питанням якийсь час, авабук міг би зібрати і 1000 і 10000 книг. Питання полягає в тому, щоби отримувати ці книги хотіли не одиниці, а сотні, тисячі і мільйони людей. Якраз в цьому ми бачимо для себе місію і виклик. Які саме це будуть книги - нам зараз не важливо.

 • 24.09.2012 Трохи про історію виникнення avabook

  Автор: Сидор Олег

  Сама ідея буккросингу виникла в американського інтернет-технолога Рона Хорнбекера. На сайті www.phototag.org він прочитав про систему циркуляції по всьому світу залишених фотоапаратів і вирішив повторити це з книгами. У березні 2001 року він залишив 20 книг з пояснювальними написами у холі свого готелю. А за півроку на сайті Хорнбекера було зареєстровано вже 300 активістів, які „відпускали” свої книги у подорож.

  Коли в кінці 2011 року в Україні стало відомо про акцію „Підвішена кава”, ми подумали, що „підвісити” можна ще щось - більш довговічне. І першими на думку спали якраз книги. Так і виникла ідея avabook.net

  Потім ми взнали, що ідея не нова, але вертати було пізно.

  Сьогодні кількість учасників росте, сайт постійно вдосконалюється. Мінімальний функціонал вже доступний, книгу можна і взяти з полиці (отримати) і покласти на полицю (поділитись). На полиці - 175 книг доступних для отримання учасниками проекту.

  Ще раз нагадую: реєстрація на сайті - безкоштовна. І ми віримо, що так буде завжди.

  Тож запрошую приєднуватись. Книга, котра служила вам, може послужити ще комусь. Книга, котра приносила задоволення і користь комусь, може це робити і далі. І в нас буде класний колектив - людей, які читають.

 • 12.09.2012 avabook на Форумі видавців

  З 13 до 16 вересня отримати книгу чи поділитись книгою можна безпосередньо на Форумі Видавців

  Наша невеличка невіртуальна полиця знаходиться на другому поверсі ліворуч від сходів.

  Отримати книгу зможе будь-який зареєстрований учасник avabook. Поділитись - теж!

  В час роботи Форуму це можна зробити абсолютно безкоштовно. Після закінчення Форуму - теж :)

 • 12.09.2012 У місті Лева стартує головна книжкова подія України – Форум видавців

  У Львові стартує Форум видавців – головна книжкова подія в Україні. Цьогоріч він триватиме з 12 до 16 вересня.

  На території Палацу мистецтв впродовж дня кипить робота – тут почали облаштовувати все необхідне для книжкового ярмарку. З усіх-усюд з’їжджаються видавці, які везуть до міста Лева справжні скарби – книги.

  Програма цьогорічного Форуму як завжди – насичена і різнопланова. Обіцяють понад 800 заходів. Вже вчора, до прикладу, в Музеї історії релігії відбулась зустріч зі спеціальним гостем Львівського міжнародного літературного фестивалю польським поетом, прозаїком і есеїстом Адамом Загаєвським.

  Зокрема, учасниками літфесту, відкриття якого відбудеться сьогодні в Домініканському соборі, є 248 письменників, поетів, митців, перекладачів, інтелектуалів із України та 18 країн світу. У програмі літфесту – до 300 заходів.

  Загалом у рамках Форуму у Львові щодня, з 12 до 16 вересня, відбуватимуться цікаві зустрічі, презентації, автограф-сесії та дискусії. Серед цікавинок організатори називають ночі еротичної і психоделічної поезії, виставку коміксів і навіть куховаріння. Тому – не пропустіть.

  Програму цьогорічного Форуму видавців у Львові можна переглянути тут.

  Інформація та фото: ZIK

 • 12.09.2012 Треба реанімувати читача, а не книговидання, – з «круглого столу» у Львові

  Сьогодні, 12 вересня, у рамках Форуму видавців у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся «круглий стіл» на тему «Чи буде українська книга після виборів?...», на якому представники політичних сил, що йдуть на вибори, розповіли, яким вони бачать майбутнє української книги і що, власне, робитимуть для її розвитку.

  До дискусії були запрошені лідери та представники 22 політичних сил, які беруть участь у парламентських виборах. «Круглий стіл» відвідали представники партії «УДАР», об’єднаної опозиції «Батьківщина», Партії регіонів, «Собор» та «Зелена планета».

  Зокрема, від об’єднаної опозиції участь у дискусії взяла дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина Луценко, від «УДАРу» – кандидат у нардепи Оксана Юринець, від партії «Собор» – кандидат у нардепи, письменник Дмитро Капранов.

  Відкриваючи дискусію, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін проаналізував становище української книги, починаючи від часів незалежності і закінчуючи сьогоденням, і підкреслив, що кожна зміна політичних сил на владному Олімпі упродовж 20 років приносила для книги виключно неприємності. Тому організатори вирішили запросити політиків до дискусії, щоб вони розповіли, яким бачать майбутнє української книги їхні політичні сили.

  Президент Форуму видавців Олександра Коваль пояснила, що для того, аби уникнути традиційних обговорень, організатори вирішили застосувати метод обговорення в малих групах, представлення результатів дебатів і вироблення спільної резолюції. Зокрема, учасники дискутували про проблеми національної видавничої справи та аналіз їх причин; вибір стратегії розвитку національної видавничої справи та заохочення читання як ключу до конкурентоспроможності держави; вибір шляхів і механізмів; координацію діяльності політичних партій під час і після виборів у питанні видавничої справи та популяризації читання.

  Політики пропонували вирішувати насамперед такі питання, як відсутність книгарень, несформований читацький попит, окупація ринку іноземним продуктом, нерозумна система поповнення бібліотек, відсутність політичної волі держави щось змінювати.

  Також пропонувалося ініціювати парламентські слухання щодо книги, розробити комплексну програму підтримки книги тощо.

  Натомість видавці, які також брали участь у дискусії, наголосили, що справа не стільки в пільгах, скільки в тому, що держава не має своєї позиції щодо книги – ні в питаннях розповсюдження, ні в питаннях податкової політики, ні в питанні популяризації читання.

  Олександр Афонін підкреслив, що сьогодні потрібно, насамперед, реанімувати читача.

  «Можна реанімувати книговидання, можна реанімувати книжкову торгівлю, але якщо не реанімувати читача, то в книгарнях будуть торгувати сосисками, шкарпетками, олівцями. Сьогодні можна набудувати багато книгарень і навіть забезпечити їх книгами. Але чи підуть люди у ці книгарні… Держава не має своєї політики», – резюмував він.

  Інформація та фото: ZIK

 • 09.09.2012 avabook 2.1

  Обновлена версия портала. Упрощено добавление книг в справочник, добавлена возможность изменять язык интерфейса. Теперь наш портал работает на трех языках - украинском, русском и английском

  Присоединяйтесь сами и приглашайте друзей. Сеть развивается и меняется в лучшую сторону, поєтому мы с благодарностью воспримем ваши замечания и пожелания. Будьте с нами.

 • 1.09.2012 Мы готовимся к форуму издателей во Львове

  Форум издателей во Львове – самое масштабное литературное событие в Украине, которое включено к Франкфуртскому календарю важнейших международных книжных событий мира.

  В рамках Форума состоятся: *книжная ярмарка, *V Международный литературный фестиваль с акцией «Ночь поэзии и музыки нон-стоп», *бизнес-форум, *благотворительные и художественные акции, *презентации новых книжек, *знакомство читателей, с авторами. Сопроводительными к литературным акциям будут показы арт-видео, художественные выставки и выступления рокгрупп.

  Форум способствует подъему книжной культуры и престижа украинской книги. Для многих украинских издателей Форум стал мерилом профессиональности и своеобразным тестом на успеваемость. Заказать и распечатать электронный пригласительный

 • -->
Видео

Що таке avabook

Что такое avabook

Як додати

Додати в довідник

Як поділитись

Як поділитись книгою

Як отримати

Как получить книгу

Statistic